EOY 1 600 Practice Question Grade 5 Mathematics - Skill Builder + LEAP2025 Rehearsal (UPDATED)

Grade 5 Mathematics - Skill Builder + LEAP2025 Rehearsal (UPDATED) EOY 1

         Get Full Access to Grade 5 Mathematics - Skill Builder + LEAP2025 Rehearsal (UPDATED)

Currently, you have limited access to Grade 5 Mathematics - Skill Builder + LEAP2025 Rehearsal (UPDATED). The Full Program includes,

Buy LEAP Practice Resources
Printed LEAP Practice Book Available For Grade 5 Click Here To Learn MorePrinted Books Lumos online Step Up Program is designed to Improve student Achievement in the Grade 5 LEAP Assessment Click Here To Learn MoreOnline Program

GO BACK

Maria bought 19.5 pounds of sugar. The cost per pound was 75 cents. What was the total price of the sugar purchased, rounded up to the next cent? Drag the correct price to the box below.