CAT 1 Practice Question Grade 3 Mathematics - Skill Builder + LEAP2025 Rehearsal (UPDATED)

Grade 3 Mathematics - Skill Builder + LEAP2025 Rehearsal (UPDATED) CAT 1

         Get Full Access to Grade 3 Mathematics - Skill Builder + LEAP2025 Rehearsal (UPDATED)

Currently, you have limited access to Grade 3 Mathematics - Skill Builder + LEAP2025 Rehearsal (UPDATED). The Full Program includes,

Buy LEAP Practice Resources
Printed LEAP Practice Book Available For Grade 3 Click Here To Learn MorePrinted Books Lumos online Step Up Program is designed to Improve student Achievement in the Grade 3 LEAP Assessment Click Here To Learn MoreOnline Program

GO BACK

Terence is looking to purchase tubes for his bike. The price of 1 tube is $9.50. What is the price of 2 tubes?
Instruction: Write your answer in the box below.