EOY 2 Practice Question Grade 6 Mathematics - Skill Builder + AzM2 Rehearsal

Grade 6 Mathematics - Skill Builder + AzM2 Rehearsal EOY 2

         Get Full Access to Grade 6 Mathematics - Skill Builder + AzM2 Rehearsal

Currently, you have limited access to Grade 6 Mathematics - Skill Builder + AzM2 Rehearsal. The Full Program includes,

Buy AzM2 Practice Resources
Printed AzM2 Practice Book Available For Grade 6 Click Here To Learn MorePrinted Books Lumos online Step Up Program is designed to Improve student Achievement in the Grade 6 AzM2 Assessment Click Here To Learn MoreOnline Program

GO BACK

Mr. Sydow bought ice cream sandwiches for the softball team.
If there are 20 team members and it cost Mr. Sydow $35.80, how much does it cost for one ice cream sandwich?
Instruction: Write your answer in the format of dollars.cents For example, 0.00