Compare Decimals 4.NF.C.7 Practice Question Grade 4 Mathematics - Skill Builder + NJSLA Rehearsal

Grade 4 Mathematics - Skill Builder + NJSLA Rehearsal Compare Decimals

         Get Full Access to Grade 4 Mathematics - Skill Builder + NJSLA Rehearsal

Currently, you have limited access to Grade 4 Mathematics - Skill Builder + NJSLA Rehearsal. The Full Program includes,

Buy NJSLA Practice Resources
Printed NJSLA Practice Book Available For Grade 4 Click Here To Learn MorePrinted Books Lumos online Step Up Program is designed to Improve student Achievement in the Grade 4 NJSLA Assessment Click Here To Learn MoreOnline Program

GO BACK

Sanaiah saw a display of diamond earrings at the mall. She particularly liked 3 of the pairs. One pair costs $275.00, one pair costs $179.00, and another one costs $350.00. Which price is the highest?