Compare Proportions 8.EE.B.5 Practice Question Grade 8 Mathematics - Skill Builder + Ohio State Test Rehearsal

Grade 8 Mathematics - Skill Builder + Ohio State Test Rehearsal Compare Proportions

         Get Full Access to Grade 8 Mathematics - Skill Builder + Ohio State Test Rehearsal

Currently, you have limited access to Grade 8 Mathematics - Skill Builder + Ohio State Test Rehearsal. The Full Program includes,

Buy OST Practice Resources
Printed OST Practice Book Available For Grade 8 Click Here To Learn MorePrinted Books Lumos online Step Up Program is designed to Improve student Achievement in the Grade 8 OST Assessment Click Here To Learn MoreOnline Program

GO BACK

Mel's class is planning a fundraiser. They have decided to have a carnival. If they sell tickets in packs of 40 for $30.00, what is the unit cost?