Practice Question

         Get Full Access to

Currently, you have limited access to . The Full Program includes,

Buy Practice Resources
Lumos online Step Up Program is designed to Improve student Achievement in the Grade   Assessment Click Here To Learn MoreOnline Program

GO BACK

A pen costs $4 to buy. How much would five pens cost? Highlight the correct answer.

  1. $20
  2. $10
  3. $15
  4. $9